| Συχνότητα | 1300-1500MHz (προσαρμόσιμα 70MHz-6GHz) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 2x2W |
| Αποδοχή ευαισθησίας | - 100 dBm@2,5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 56Mbps |
| Συχνότητα | 800MHz/1,4GHz/2,4GHz |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 1.4MHz/3MHz/5MHz/10MHz/20MHz |
| Δύναμη εξόδου | 25dBm (316mw) |
| Αισθησία | -108dBm@3MHz Μέγ. |
| Ρυθμός Δεδομένων | Το ανώτατο 30Mbps@20MHz |
| Συχνότητα | 1300-1500MHz (προσαρμόσιμα 70MHz-6GHz) |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| Δύναμη εξόδου | 2x40dBm |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | - 100 dBm@2,5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 56Mbps |
| Συχνότητα | 1300-1500MHz (προσαρμόσιμα 70MHz-6GHz) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| ισχύς εξόδου | 2x5W |
| Αποδοχή ευαισθησίας | - 100 dBm@2,5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 56Mbps |
| Συχνότητα | 1300-1500MHz (προσαρμόσιμα 70MHz-6GHz) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| ισχύς εξόδου | 2x40dbm |
| Αποδοχή ευαισθησίας | - 100 dBm@2,5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 56Mbps |
| Συχνότητα | 1300-1500MHz (προσαρμόσιμα 70MHz-6GHz) |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| Δύναμη εξόδου | 2x2W |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | - 100 dBm@2,5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 56Mbps |
| Τρόπος τροποποίησης | BPSK, QPSK ΚΑΙ 16QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 806-825MHz/1403-1444MHz/2408-2480MHz |
| Δύναμη εξόδου | 25dBm |
| Μέγεθος | 102*52*21,5 χιλιοστά |
| Βάρος | 124g |
| Μοντάρωση | cofdm 2K |
|---|---|
| Συχνότητα | 300-2700MHz Επιλογή |
| Δύναμη εξόδου | 30dBm (1W) |
| Εισαγωγή βίντεο | break |
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Τραχύ κράμα αργιλίου |
| Συχνότητα | 350MHz-4GHz Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Εξόρυξη ισχύος | 4W MIMO (36dBm) |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Λανθάνουσα κατάσταση συνδέσεων | 10 ms |
| Διάφραση ζώνης | 2M/5M/10M/20M/40MHz |
| Συχνότητα | 350MHz-4GHz Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| εύρος ζώνης | 2M/5M/10M/20M/40MHz |
| ΙΣΧΥΣ ΕΞΟΔΟΥ | 4W MIMO (36dBm) |
| Ρυθμός δεδομένων | 80 Mbps |
| Καθυστέρηση συνδέσμου | 10 ms |