| Διαμόρφωση | Bpsk/qpsk/16-qam/64-QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 5.180~5.825GHz |
| Εύρος ζώνης | 5M/10M/20M/40MHz |
| Παραγωγή δύναμης RF | 33dBm (2W) |
| Βάρος | 2.2kg |
| Συχνότητα | 1400-1480MHz & 5180~5825MHz |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 5M/10M/20M/40MHz |
| Εξόρυξη ισχύος | 2W (5.8G) & 4W (1.4G) |
| Τετάρτη | DC12V |
| Βάρος | 3.2kg |
| Συχνότητα | 50,180 έως 5,825GHz |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 5M/10M/20M/40MHz |
| Άντενα | Τύπος N Γυναίκα |
| Δύναμη παραγωγής RF | 33dBm (2W) |
| Κρυπτογράφηση | AES (Παραγνωρισμένος κωδικός πρόσβασης από χρήστη) |
| Συχνότητα | 1400-1480MHz & 5180~5825MHz |
|---|---|
| Μοντάρωση | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Εύρος ζώνης RF | 5M/10M/20M/40MHz |
| Εξόρυξη ισχύος | 2W (5.8G) & 4W (1.4G) |
| Μέγεθος | 286*216*122mm |
| Συχνότητα | 5.180~5.825GHz |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 5M/10M/20M/40MHz |
| Κώδικας IP | IP67 |
| Κρυπτογράφηση | AES (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Διαμόρφωση | Bpsk/qpsk/16-qam/64-QAM |
| Συχνότητα | 1300-1500MHz |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | το -100dBm@5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 56Mbps |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Συχνότητα | 1424-1448MHz |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 5.0/10.0/20.0MHz |
| Αποδοχή ευαισθησίας | το -100dBm@5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 30Mbps |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Συχνότητα εργασίας | 1400MHz-1460MHz (Ή προσαρμόστε) |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | 2M/5M/10M/20M/40MHz |
| Είσοδος βίντεο | IP (HDMI/CVBS ως προαιρετικό) |
| Δυνατότητα Δικτύωσης | Έως 9 άλματα και 50 κόμβοι |
| Έξοδος ισχύος | 40dBm (2x37dBm MIMO) |
| Συχνότητα | 1400MHz-1480MHz (350MHz-4GHz εξατομικεύσιμο) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης διαμόρφωσης | 2M/5M/10M/20MHz/40MHz |
| Παραγωγή δύναμης | 36dBm |
| Αποθήκευση στοιχείων | 120G στερεάς κατάστασης Drive |
| Κατανάλωση ισχύος | Μέσο 337dBm |
| Μοντάρωση | TDD-LTE |
|---|---|
| Συχνότητα | 1447-1467MHz (400M/600M/1.4G/1.8G) |
| Διάφραση ζώνης | 5/10/20MHz |
| Διάδρομος ραδιοσυχνοτήτων | 2Τ2R |
| Δύναμη εξόδου | 40*2dBm±1dB |