| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Πεδίο μετάδοσης | 1.5km ((NLOS) -20km ((LOS) |
| Δύναμη εξόδου | 30dBm (1W) |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz Ρυθμιζόμενο |
| Εισαγωγή βίντεο | break |
| Συχνότητα | 20,3-2,5 GHz |
|---|---|
| Μοντάρωση | OFDM |
| Πεδίο | 20 χλμ. |
| βίντεο | HDMI & CVBS |
| Εύρος ζώνης συχνότητας | 4MHZ/8MHz |
| Συχνότητα | 200-2700MHz Επιλέξιμα |
|---|---|
| Εργασιακή τάση | Συνεχή 12V |
| Έλεγχος παραμέτρων | Προγραμματιστής USB |
| Δύναμη εξόδου | 30dBm (1W) |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| Κρυπτογράφηση | AES διακοσοπενηνταεξάμπιτο |
|---|---|
| ρεύμα λειτουργίας | 1,55Α |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εργασιακή τάση | DC12V |
| Μοντάρωση | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Συχνότητα | 300MHz-2.7Ghz ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Διαμόρφωση | COFDM |
| Μετάδοση | Ψηφιακό |
| Μέθοδος ελέγχου παραμέτρων | Χρησιμοποιώντας ψηφιακό πίνακα ελέγχου LED |
| Εύρος ζώνης RF | 2MHz~8MHz (προαιρετικό) βήμα 1KHz |
| Συχνότητα | 300MHz-2.7Ghz ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES 256 |
| Διαμόρφωση | Επικαιροποιημένα στοιχεία για την παρακολούθηση |
| Τηλεοπτική διεπαφή | HDMI AV |
| εύρος μετάδοσης | 1km (NLOS) ~ 14km (LOS) |
| Συχνότητα | 300MHz-2.7Ghz ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES 256 |
| Μετάδοση | HD |
| Μέθοδος ελέγχου παραμέτρων | Χρησιμοποιώντας ψηφιακό πίνακα ελέγχου LED |
| Εύρος ζώνης RF | 2MHz~8MHz (προαιρετικό) βήμα 1KHz |
| Συχνότητα | 300MHz-2.7Ghz ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES 256 |
| Διαμόρφωση | QPSK ((4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Τηλεοπτική διεπαφή | HD |
| εύρος μετάδοσης | 1km (NLOS) ~ 15km (LOS) |
| Διαμόρφωση | Επικαιροποιημένα στοιχεία για την παρακολούθηση |
|---|---|
| Τηλεοπτική παραγωγή | CVBS ((NTSC/PAL), HDMI ((1080 30fps) |
| Συμπίεση βίντεο | H.264 |
| Λήψη της ευαισθησίας | -106 dBm |
| Σύστημα | PAL/NTSC |
| Μοντάρωση | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
| Εξόρυξη ισχύος | 33dBm (2W) |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| στοιχεία | RS485 |