| Συχνότητα | 5.180~5.825GHz |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 5M/10M/20M/40MHz |
| Κώδικας IP | IP67 |
| Κρυπτογράφηση | AES (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Διαμόρφωση | Bpsk/qpsk/16-qam/64-QAM |
| Συχνότητα | 5.8GHz |
|---|---|
| Σειρά μετάδοσης | ≥20km |
| Διεπαφή | RJ45*2, WiFi Antenna*2 |
| Δύναμη παραγωγής | 800mw |
| Ποσοστό στοιχείων | μέχρι 300Mbps |
| Μοντάρωση | TDD-LTE |
|---|---|
| Συχνότητα | 1447-1467MHz (400M/600M/1.4G/1.8G) |
| Διάφραση ζώνης | 5/10/20MHz |
| Διάδρομος ραδιοσυχνοτήτων | 2Τ2R |
| Δύναμη εξόδου | 40*2dBm±1dB |
| Συχνότητα | 200MHz-1.5GHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής | 27dBm |
| Εύρος ζώνης καναλιών | 5M/10M/20M (διευθετήσιμος) |
| Τύπος διαμόρφωσης | Bpsk/qpsk/16-QAM (μόνος-προσαρμογή) |
| Ψηφιακή ευαισθησία | Το -93dBm@5MHz (Max) |
| Κατοικία | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Συχνότητα | 907-922MHz (300MHz-1.5GHz εξατομικεύσιμο) |
| Δύναμη παραγωγής | 27-30dBm |
| Τύπος διαμόρφωσης | Bpsk/qpsk/16-QAM (μόνος-προσαρμογή) |
| Ψηφιακή ευαισθησία | Το -92dBm@5MHz (Max) |
| Συχνότητα | 806~826MHz Ή 1428~1448MHz |
|---|---|
| Τάση εργασίας | 12-16V (προεπιλεγμένη 12V) |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤12W |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | BPSK, 16QAM και 64QAM (TDD-OFDM) |
| Εισαγωγή βίντεο | IP |
| Πεδίο μεταφοράς | 1km (NLOS) ~ 20 km (LOS) |
|---|---|
| Κλιμάκωση | 150 ms |
| Δύναμη μεταφοράς | 30 dBm (προσαρμόσιμο) |
| Συμπίεση βίντεο | Χ.264 |
| Μοντάρωση | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Συχνότητα εργασίας | 1400MHz-1460MHz (Ή προσαρμόστε) |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | 2M/5M/10M/20M/40MHz |
| Είσοδος βίντεο | IP (HDMI/CVBS ως προαιρετικό) |
| Δυνατότητα Δικτύωσης | Έως 9 άλματα και 50 κόμβοι |
| Έξοδος ισχύος | 40dBm (2x37dBm MIMO) |
| Συχνότητα εργασίας | 1300-1500MHz (προσαρμόσιμα 70MHz-6GHz) |
|---|---|
| Τρόπος δικτύων | Γέφυρα, IPv4 Routinr, και IPv6 Routing |
| Ποσοστό δεδομένων | Μέχρι 28Mbps@10MHz & 56Mbps@20MHz |
| Τοποθέτηση | GPS/BD |
| Δυνατότητα μετάδοσης | 150-200 χλμ ((Αέρος-αέρος LOS) |
| Συχνότητα | 1400MHz-1480MHz (350MHz-4GHz εξατομικεύσιμο) |
|---|---|
| Φάσμα μεταφοράς | 1-2 χλμ. NLOS ανά βήμα |
| Κέρδος κεραίας | 2dBi/5dBi |
| Εύρος ζώνης καναλιού | 2M/5M/10M/20MHz/40MHz |
| Λειτουργία διόρθωσης σφάλματος | FEC |