| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Διαμόρφωση | COFDM 2K |
| Σειρά μετάδοσης | 11.5KM ΧΩΡΙΣ ΆΜΕΣΗ ΟΡΑΤΌΤΗΤΑ |
| Λανθάνουσα κατάσταση | 60-100ms |
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Σύνθεση αλουμινίου |
|---|---|
| Συχνότητα | 300-2700MHz Επιλογή |
| Διάφραση ζώνης | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 110-240V |
| Μέγεθος | 2U |
| Συχνότητα εργασίας | 300-900 MHz |
|---|---|
| Τύπος διαμόρφωσης | Ειδικότερα, η Επιτροπή θα πρέπει να εξετάσει αν η Επιτροπή έχει λάβει μέτρα για την αντιμετώπιση των |
| Δύναμη μετάδοσης | 30dBm |
| Συμπίεση βίντεο | MPEG-2 |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 3 ώρες |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 12V |
|---|---|
| Κατοικία | Κράμα αλουμινίου |
| Διαμόρφωση | QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Συχνότητα | 300-2700MHz επιλέξιμος |
| Δύναμη παραγωγής | 33dBm/37dBm |
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | 200-2700MHz |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | HD-SDI & CVBS |
| Τάση εργασίας | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 7V-24V |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Συχνότητα | 300-2700MHz επιλέξιμος |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 1.25/2.5/6/7/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | CVBS (NTSC/PAL) |
| Κατοικία | Κράμα αλουμινίου |
| Τηλεοπτικός κωδικοποιητής-αποκωδικοποιητής | H.264 |
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 2/4/6/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Συχνότητα | 200-2700MHz |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Διαστάσεις | 70x45mm |
| Συχνότητα | 200-2700MHz |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 2/4/6/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Ποσοστό στοιχείων | 3-32Mbps |
| Διαστάσεις | 70x45mm |
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Έλεγχος παραμέτρων | Προγραμματιστής USB |
| Ποσοστό δεδομένων | 3-32 Mbps |
| Συχνότητα | 300MHz-2.7Ghz ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES 256 |
| Διαμόρφωση | Επικαιροποιημένα στοιχεία για την παρακολούθηση |
| Τηλεοπτική διεπαφή | HDMI AV |
| εύρος μετάδοσης | 1km (NLOS) ~ 14km (LOS) |