| Εισαγωγή | 12-48V συνεχής |
|---|---|
| Αποδόσεις | 24V συνεχής |
| Μέγεθος | 75 × 50 × 11,5 χιλιοστά |
| Βάρος | 62g |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Εισαγωγή | 12-48V συνεχής |
|---|---|
| Αποδόσεις | 28V συνεχές ρεύμα |
| Μέγεθος | 140 × 97 × 23 χιλιοστά |
| Βάρος | 517G |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Διαβιβάστε τη σειρά | 30 χλμ. |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES 128-bit |
| Μοντάρωση | OFDM |
| Διάδρομος ραδιοσυχνοτήτων | 1T2R |
| Εισαγωγή βίντεο | IPCam |
| Πεδίο | 5070km (πύργος W) |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | XOR, ενισχυμένο XOR, ARC4, AES256, δυναμικό |
| Λειτουργώντας ζώνη | UHF: 400-480MHz VHF: 136-174MHz |
| Δύναμη εξόδου | 137dBm/237dBm |
| Μέγεθος | 277×76×342mm |
| Πεδίο | 5070km (πύργος W) |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | XOR, ενισχυμένο XOR, ARC4, AES256, δυναμικό |
| Λειτουργώντας ζώνη | UHF: 400-480MHz VHF: 136-174MHz |
| Δύναμη εξόδου | 137dBm/237dBm |
| Μέγεθος | 277×76×342mm |
| Πεδίο | 5070km (πύργος W) |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | XOR, ενισχυμένο XOR, ARC4, AES256, δυναμικό |
| Λειτουργώντας ζώνη | UHF: 400-480MHz VHF: 136-174MHz |
| Δύναμη εξόδου | 137dBm/237dBm |
| Μέγεθος | 277×76×342mm |
| Πεδίο | 5070km (πύργος W) |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | XOR, ενισχυμένο XOR, ARC4, AES256, δυναμικό |
| Λειτουργώντας ζώνη | UHF: 400-480MHz VHF: 136-174MHz |
| Δύναμη εξόδου | 137dBm/237dBm |
| Μέγεθος | 277×76×342mm |
| Πεδίο | 5070km (πύργος W) |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | XOR, ενισχυμένο XOR, ARC4, AES256, δυναμικό |
| Λειτουργώντας ζώνη | UHF: 400-480MHz VHF: 136-174MHz |
| Δύναμη εξόδου | 137dBm/237dBm |
| Μέγεθος | 277×76×342mm |
| Πεδίο | 5070km (πύργος W) |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | XOR, ενισχυμένο XOR, ARC4, AES256, δυναμικό |
| Λειτουργώντας ζώνη | UHF: 400-480MHz VHF: 136-174MHz |
| Δύναμη εξόδου | 137dBm/237dBm |
| Μέγεθος | 277×76×342mm |