| Μοντάρωση | Επικαιροποίηση |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
| Ποσοστό δεδομένων | 3-32 Mbps |
| Εισαγωγή βίντεο | break |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Μοντάρωση | Επικαιροποίηση |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Συχνότητα εργασίας | 300-860 MHz |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | -106 dBm |
| Συμπίεση βίντεο | Χ.264 |
| Διαμόρφωση | QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Τηλεοπτική συμπίεση | H.264 |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | HDMI/CVBS |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Σειρά μετάδοσης | 1.5km (ΧΩΡΙΣ ΆΜΕΣΗ ΟΡΑΤΌΤΗΤΑ) ~ 20km (Los) |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8MHz διευθετήσιμος |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | HDMI/CVBS |
| Λανθάνουσα κατάσταση συστημάτων | 60-100ms |
| Τάση λειτουργίας | DC12V |
|---|---|
| ρεύμα λειτουργίας | ≤1,2A ((@12V) |
| Διασύνδεση ραδιοφωνίας | Κεφαλή SMA F |
| Συχνότητα | 300-860MHz Επιλέξιμα |
| Πεδίο μεταφοράς | 1KM (NLOS) / 10-20KM (LOS) |
| Μοντάρωση | Επικαιροποίηση |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
| Διάφραση ζώνης | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| Κλιμάκωση | 60-100 ms |
| Διάσταση | 77 × 54 × 23,5 mm |
| Μοντάρωση | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Λανθάνουσα κατάσταση συστημάτων | ≤200mS |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 18-32V |
| Εισαγωγή βίντεο | HDMI & CVBS |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου | 30dBm (1W) |
| Συχνότητα | 300MHz-2.7GHz |
| Κλιμάκωση | 60-100 ms |
| Πεδίο μεταφοράς | 5-20 χλμ. (αέρος προς έδαφος) |
| Εύρος ζώνης RF | 2-8MHz διευθετήσιμος |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εισαγωγή βίντεο | break |
| Εργασιακή τάση | Συνεχή 12V |
| Μέθοδος κρυπτογράφησης | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Διαμόρφωση | COFDM 2K |
| Σειρά μετάδοσης | 11.5KM ΧΩΡΙΣ ΆΜΕΣΗ ΟΡΑΤΌΤΗΤΑ |
| Λανθάνουσα κατάσταση | 60-100ms |