| Μοντάρωση | TDD-LTE |
|---|---|
| Συχνότητα | 1447-1467MHz (400M/600M/1.4G/1.8G) |
| Διάφραση ζώνης | 5/10/20MHz |
| Διάδρομος ραδιοσυχνοτήτων | 2Τ2R |
| Δύναμη εξόδου | 40*2dBm±1dB |
| Συχνότητα | 5G και 4G TD-LTE, FDD-LTE, TD-SCDMA, CDMA, WCDMA, GSM |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 5-100MHz |
| Εισόδου ισχύος | Αδιάβροχο DC Jack |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | Αδιάβροχη διεπαφή HDMI |
| Διασύνδεση δικτύου | Αδιάβροχη πύλη RJ45 |
| Συχνότητα | 1447-1467MHz (400M/600M/1.4G/1.8G) |
|---|---|
| Μοντάρωση | TDD-LTE |
| Εξόρυξη ισχύος | 40*2dBm±1dB |
| Αισθησία | ≤ 101,5 dBm |
| Ποσοστό δεδομένων | 40Mbps πάνω / 80Mbps κάτω |
| Συχνότητα | 400MHz/600MHz/1.4GHz/1.8GHz (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 5M/10M/20MHz |
| Κανάλι RF | 1T2R |
| Δύναμη εξόδου | 40dBm |
| Κρυπτογράφηση | AES |
| Συχνότητα | 400MHz/600MHz/1.4GHz/1.8GHz (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 5M/10M/20MHz |
| Κανάλι RF | 1T2R |
| Διαμονή | Τραχύ κράμα αργιλίου |
| Τεχνολογία | Συνεχές ρεύμα 24V |
| Συχνότητα | 1.4Ghz |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 5/10/20MHz |
| Κανάλι RF | 1T2R |
| Δύναμη παραγωγής | 33dBm |
| Ευαισθησία | <-94dbm> |
| Συχνότητα | 400MHz/600MHz/1.4GHz/1.8GHz (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 5M/10M/20MHz |
| Διάδρομος ραδιοσυχνοτήτων | 1T2R |
| Δύναμη εξόδου | 33dBm |
| Κρυπτογράφηση | AES |
| Μοντάρωση | TDD-LTE |
|---|---|
| Συχνότητα | 1447-1467MHz (400M/600M/1.4G/1.8G) |
| Διάφραση ζώνης | 5/10/20MHz |
| Διάδρομος ραδιοσυχνοτήτων | 2Τ2R |
| Δύναμη εξόδου | 40*2dBm±1dB |
| Μοντάρωση | TDD-LTE |
|---|---|
| Συχνότητα | 1447-1467MHz (400M/600M/1.4G/1.8G) |
| Διάφραση ζώνης | 5/10/20MHz |
| Διάδρομος ραδιοσυχνοτήτων | 2Τ2R |
| Δύναμη εξόδου | 40*2dBm±1dB |
| Μοντάρωση | TDD-LTE |
|---|---|
| Συχνότητα | 1447-1467MHz (400M/600M/1,4G/1,8G) |
| Διάφραση ζώνης | 5/10/20MHz |
| Κρυπτογράφηση | AES |
| Διάδρομος ραδιοσυχνοτήτων | 2Τ2R |