| Μοντάρωση | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Λανθάνουσα κατάσταση συστημάτων | ≤200mS |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 18-32V |
| Μοντάρωση | Επικαιροποίηση |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Συχνότητα εργασίας | 300-860 MHz |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | -106 dBm |
| Συμπίεση βίντεο | Χ.264 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καφετί χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής | T/T, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000pcs/month |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen Κίνα |
| Τάση λειτουργίας | Συνεχή 12V |
|---|---|
| ρεύμα λειτουργίας | 1.5 Α |
| Συχνότητα εργασίας | 300-900 MHz (προσαρμόσιμο 0,1M ανά βήμα) |
| Εργασιακό περιβάλλον | -10~70℃ |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤43dBm |
| Τάση λειτουργίας | Συνεχή 12V |
|---|---|
| ρεύμα λειτουργίας | 1.5 Α |
| Συχνότητα εργασίας | 300-860 MHz ρυθμιζόμενο |
| Εργασιακό περιβάλλον | -10~70℃ |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤43dBm |
| Τάση λειτουργίας | Συνεχή 12V |
|---|---|
| ρεύμα λειτουργίας | 1.5 Α |
| Συχνότητα εργασίας | 300-860 MHz (προσαρμόσιμο 0,1M ανά βήμα) |
| Εργασιακό περιβάλλον | -10~70℃ |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 18W |
| Τάση λειτουργίας | Συνεχή 12V |
|---|---|
| ρεύμα λειτουργίας | 1.5 Α |
| Συχνότητα εργασίας | 300-860 MHz (προσαρμόσιμο 0,1M ανά βήμα) |
| Εργασιακό περιβάλλον | -10~70℃ |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 18W |
| Τάση λειτουργίας | Συνεχή 12V |
|---|---|
| ρεύμα λειτουργίας | 1.5 Α |
| Συχνότητα εργασίας | 300-860 MHz (προσαρμόσιμο 0,1M ανά βήμα) |
| Εργασιακό περιβάλλον | -20~70°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤1W |
| Μοντάρωση | Επικαιροποίηση |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Ελάχιστο εύρος ζώνης | 2MHz ~ 8MHz |
| HDMI | 1080P |
| Απόσταση | 10-20 χλμ |
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Σύνθεση αλουμινίου |
|---|---|
| Μοντάρωση | Ειδικότερα, η Επιτροπή θα πρέπει να εξετάσει αν η Επιτροπή έχει λάβει μέτρα για την αντιμετώπιση των |
| Συχνότητα | 300-2700MHz Επιλογή |
| Δύναμη εξόδου | 33 dBm / 37 dBm |
| Επενδύσεις | PAL/NTSC/SECAM |