| Συχνότητα εργασίας | 200-860MHz προαιρετικά |
|---|---|
| Κλιμάκωση | 150ms |
| Τηλεοπτική παραγωγή | HDMI:1920x1080 p60 AV:720x480 60I ((NTSC) |
| Συμπίεση βίντεο | H.264 |
| Μέθοδος ελέγχου παραμέτρων | Χρησιμοποιώντας ψηφιακό πίνακα ελέγχου LED |
| Αποτύπωση βίντεο | HDMI:1920x1080 p60 AV:720x480 60I ((NTSC) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 2/3/4/6/7/8MHz προαιρετικά |
| Συχνότητα | 200-860MHz προαιρετικά |
| Κρυπτογράφηση | 256 - bit AES |
| Διαμόρφωση | Επικαιροποιημένα στοιχεία για την παρακολούθηση |
| Λήψη της ευαισθησίας | -106 dBm |
|---|---|
| Διαμόρφωση | COFDM |
| Δείξτε μέγεθος οθόνης | 10.1 ίντσες |
| Με μπαταρία | 4 ώρες |
| Ελάχιστο εύρος ζώνης | 2-8MHz (προαιρετικά) |
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-860MHz |
| Εύρος ζώνης | 2/4/6/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Ποσοστό στοιχείων | 3-32Mbps |
| Μέγεθος οθόνης | 10.1» |
| Συχνότητα | 200-860MHz |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 2/4/6/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Ποσοστό στοιχείων | 3-32Mbps |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Τηλεοπτική παραγωγή | HDMI/CVBS |
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Ευαισθησία | το -106dBm@4MHz |
| Τηλεοπτική συμπίεση | H.264 |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Τηλεοπτική αποθήκευση | TF-κάρτα (FAT32) |
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Μέγεθος επίδειξης | 10.1» |
| Συχνότητα | 200-860MHz |
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Οθόνη LCD | 10.1» |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Μέχρι 4 ώρες |
| Τηλεοπτική παραγωγή | CVBS (NTSC/PAL) |
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Λήψη της ευαισθησίας | το -106dBm@4MHz |
| Τηλεοπτική συμπίεση | H.264 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Λήψη της ευαισθησίας | το -106dBm@4MHz |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 2/4/6/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Κεραία | Υποδοχή ποικιλομορφίας |
| Μέγεθος οθόνης επίδειξης | 10,1 ίντσα |
| Τηλεοπτικός κωδικοποιητής-αποκωδικοποιητής | H.264 |