| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | 8x AHD |
| Συχνότητα εργασίας | 200-2700MHz |
| Λανθάνουσα κατάσταση | <200ms (μέσος) |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δείγματα | Διαθέσιμο |
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Σύστημα | PAL/NTSC |
| Μοντάρωση | DSSS/CCK/BPSK/QPSK/16-QAM/64-QAM |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Ποσοστό δεδομένων | Έως 82 Mbps |
| Δύναμη εξόδου | 36dBm (4W) |
| Πληροφοριακή καθυστέρηση | 50ms |
| Συχνότητα εργασίας | 300-2700 MHz |
|---|---|
| Εξόρυξη ισχύος | 30dBm |
| Εισαγωγή βίντεο | break |
| Λανθάνουσα κατάσταση συστημάτων | 60-100 ms |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Σύνθεση αλουμινίου |
|---|---|
| Συχνότητα | 300-2700MHz Επιλογή |
| Διάφραση ζώνης | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Εισαγωγή βίντεο | HDMI / AV |
| Συχνότητα | 200-2700 MHz |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz Ρυθμιζόμενο |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Εισαγωγή βίντεο | HDMI & CVBS (NTSC/PAL) |
| Εργασιακή τάση | Συνεχή 12V |
| Μοντάρωση | Επικαιροποίηση |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz Ρυθμιζόμενο |
| Πεδίο | 5-20 χιλιόμετρα |
| Συμπίεση βίντεο | Χ.264 |
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Έλεγχος παραμέτρων | Προγραμματιστής USB |
| Ποσοστό δεδομένων | 3-32 Mbps |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καφετί χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής | T/T, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000pcs/month |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen Κίνα |
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8MHz διευθετήσιμος |
| Ποσοστό στοιχείων | 3-32Mbps |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Μέχρι 5 ώρες |