| Συχνότητα | 1424-1448MHz |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 5.0/10.0/20.0MHz |
| Αποδοχή ευαισθησίας | το -100dBm@5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 30Mbps |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Συχνότητα | 1424-1448MHz |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 5.0/10.0/20.0MHz |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | το -100dBm@5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 30Mbps |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Εισαγωγή | 12-48V συνεχής |
|---|---|
| Αποδόσεις | 24V συνεχής |
| Μέγεθος | 75 × 50 × 11,5 χιλιοστά |
| Βάρος | 62g |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Εισαγωγή | 12-48V συνεχής |
|---|---|
| Αποδόσεις | 28V συνεχές ρεύμα |
| Μέγεθος | 140 × 97 × 23 χιλιοστά |
| Βάρος | 517G |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Συχνότητα | 1300-1500MHz |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | το -100dBm@5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 56Mbps |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Συχνότητα | 70MHz ~ 3,8GHz |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| Δύναμη εξόδου | -64 dBm~0 dBm |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | ≤ 100 dBm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Συχνότητα | 1300-1500MHz |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | - 100 dBm@2,5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 56Mbps |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |