| Συχνότητα | 1400MHz-1480MHz (350MHz-4GHz εξατομικεύσιμο) |
|---|---|
| Φάσμα μεταφοράς | 1-2 χλμ. NLOS ανά βήμα |
| Κέρδος κεραίας | 2dBi/5dBi |
| Εύρος ζώνης καναλιού | 2M/5M/10M/20MHz/40MHz |
| Λειτουργία διόρθωσης σφάλματος | FEC |
| Συχνότητα εργασίας | 1412MHz-1484MHz (537MHz-609MHz) |
|---|---|
| Τύπος διαμόρφωσης | DSSS/CCK BPSK/QPSK OFDM/BPSK/QPSK/16-QAM/64-QAM |
| Εύρος ζώνης RF | 2M/5M/10M/20MHz/40MHz |
| Λανθάνουσα κατάσταση συνδέσεων | 10ms |
| Εισαγωγή βίντεο | Λουρί |
| Frequency | 1300-1500MHz (70MHz-6GHz customizable) |
|---|---|
| Bandwidth | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| Output Power | 2x0.5W |
| Receiving Sensitivity | -100dBm@2.5MHz |
| Max Throughput | 48Mbps |
| Συχνότητα | 1300-1500MHz (προσαρμόσιμα 70MHz-6GHz) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 2,5/5/10/20/30/40MHz |
| Ισχύς εξόδου | Προσαρμόσιμος |
| Αποδοχή ευαισθησίας | -103dBm@5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 112Mbps |
| Συχνότητα | 1300-1500MHz (προσαρμόσιμα 70MHz-6GHz) |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| Δύναμη εξόδου | 43dBm |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | - 100 dBm@2,5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 56Mbps |
| Μοντάρωση | DSSS/CCK/BPSK/QPSK/16-QAM/64-QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 1400MHz-1460MHz (Ή προσαρμόστε) |
| Διάφραση ζώνης | 2M/5M/10M/20M/40MHz |
| Λανθάνουσα κατάσταση συνδέσεων | 10 ms |
| Δύναμη εξόδου | 40dBm (2x37dBm MIMO) |
| Συχνότητα | 350MHz-4GHz Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Εύρος ζώνης καναλιών | 2M/5M/10M/20MHz/40MHz |
| Μεταφορά ισχύος | 4W MIMO |
| Ποσοστό μετάδοσης | Έως 82 Mbps |
| Κλιμάκωση | 10ms (κόμβος στον κόμβο) |
| Wifi | 2,4G (2x100mw MIMO) |
|---|---|
| Συχνότητα | 350MHz-4GHz Προσαρμόσιμο |
| Εύρος ζώνης RF | 2M/5M/10M/20MHz/40MHz |
| Δύναμη εξόδου | 36dBm (4W MIMO 2x2) |
| Κρυπτογράφηση | AES |
| Συχνότητα εργασίας | 1412MHz-1484MHz (537MHz-609MHz) |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής | 40dBm |
| Εύρος ζώνης RF | 2M/5M/10M/20MHz/40MHz |
| Λανθάνουσα κατάσταση συνδέσεων | 10ms |
| Enryption | AES |
| 4G | SIM δωρεάν |
|---|---|
| Συχνότητα | 350MHz-4GHz Προσαρμόσιμο |
| Εύρος ζώνης RF | 2M/5M/10M/20MHz/40MHz |
| Δύναμη εξόδου | 36dBm (4W MIMO 2x2) |
| Εισαγωγή βίντεο | HDMI / LAN |