| Διαμόρφωση | COFDM |
|---|---|
| συχνότητα | 300-2700MHz |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | HDMI/AV |
| Δύναμη παραγωγής | 30dBm |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Είσοδος Vido | HDMI/SDI/AHD/CVBS |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080P/720P... |
| Συχνότητα | 300-2700 MHz |
| Λανθάνουσα κατάσταση | 60-100 ms |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Εισαγωγή Vido | HDMI/CVBS |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p/720p… |
| Συχνότητα | 300-2700MHz |
| Λανθάνουσα κατάσταση | 60-100ms |
| Μέγεθος | 70x45mm |
| Εισαγωγή Vido | SDI/AHD/CVBS |
|---|---|
| Διαμόρφωση | QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Συχνότητα εργασίας | 200-2700MHz |
| Ψήφισμα | 1080p/720p… |
| Λανθάνουσα κατάσταση συστημάτων | 60-100ms |
| Διαμόρφωση | COFDM |
|---|---|
| Συχνότητα | 300-860MHz |
| μέγεθος | 80x85mm |
| Βάρος | 51g |
| Λανθάνουσα κατάσταση συστημάτων | 60-100ms |
| Περιοχή συχνοτήτων | 160-860MHz |
|---|---|
| Αποδιαμόρφωση | COFDM |
| Διάφραση ζώνης | 1.25/2.5/6/7/8 |
| Τηλεοπτική παραγωγή | HDMI/CVBS |
| Αποκρυπτογράφηση | AES256 |
| Πεδίο μεταφοράς | 1 χλμ. (NLOS) ~ 0 χλμ. (LOS) |
|---|---|
| Κλιμάκωση | 150 ms |
| Δύναμη μεταφοράς | 30 dBm (προσαρμόσιμο) |
| Συμπίεση βίντεο | Χ.264 |
| Μοντάρωση | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Πεδίο μεταφοράς | 1km (NLOS) ~ 20 km (LOS) |
|---|---|
| Κλιμάκωση | 150 ms |
| Δύναμη μεταφοράς | 30 dBm (προσαρμόσιμο) |
| Συμπίεση βίντεο | Χ.264 |
| Μοντάρωση | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Συμπίεση βίντεο | H.264 |
|---|---|
| Λήψη της ευαισθησίας | -106 dBm |
| Συχνότητα εργασίας | 160-900 MHz (900MHz-2.7GHz μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Τάση λειτουργίας | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Δείξτε μέγεθος οθόνης | 10.1 ίντσες |
| Συμπίεση βίντεο | Συμπίεση βίντεο H.264 |
|---|---|
| Αποτύπωση βίντεο | CVBS, HDMI |
| Λάβετε την ευαισθησία | -106 dBm |
| Κρυπτογράφηση | Κρυπτογράφηση AES-128 bit |
| Εφαρμογή | Αστυνομία, Στρατός, Δημόσια Ασφάλεια, Πυροσβεστική, Επιθεωρητής |