| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δείγματα | Διαθέσιμο |
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Σύστημα | PAL/NTSC |
| Τμηματικός λιμένας | Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Λήψη της ευαισθησίας | -106 dBm |
| Εύρος ζώνης RF | 2MHz~8MHz (προαιρετικό) βήμα 1KHz |
| Αποτύπωση βίντεο | break |
| Μέθοδος ελέγχου παραμέτρων | Χρησιμοποιώντας ψηφιακό πίνακα ελέγχου LED |
| Μοντάρωση | Επικαιροποίηση |
|---|---|
| Αισθησία | -106dBm@2MHz |
| Συμπίεση βίντεο | Χ.264 |
| Δείξτε το μέγεθος οθόνης | 10.1 ίντσες |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Συχνότητα εξόδου | 46-860MHz· ρυθμιζόμενο ανά 0,5MHz |
|---|---|
| Συμπίεση βίντεο | Συμπίεση βίντεο H.264 |
| Αποτύπωση βίντεο | CVBS, HDMI |
| Λάβετε την ευαισθησία | -106 dBm |
| Κρυπτογράφηση | Κρυπτογράφηση AES-128 bit |
| Λήψη της ευαισθησίας | το -106dBm@4MHz |
|---|---|
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Μέγεθος επίδειξης | 10,1 ίντσα |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Εύρος ζώνης | 2/4/6/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Λήψη της ευαισθησίας | -106 dBm |
|---|---|
| Διαμόρφωση | COFDM |
| Δείξτε μέγεθος οθόνης | 10.1 ίντσες |
| Κρυπτογράφηση | 256 - bit AES |
| Σύστημα αρχείων | FAT32 128G |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δείγματα | Διαθέσιμο |
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Σύστημα | PAL/NTSC |
| Συχνότητα εξόδου | 46-860MHz· ρυθμιζόμενο ανά 0,5MHz |
|---|---|
| Συμπίεση βίντεο | Συμπίεση βίντεο H.264 |
| Αποτύπωση βίντεο | CVBS, HDMI |
| Λάβετε την ευαισθησία | -106 dBm |
| Κρυπτογράφηση | Κρυπτογράφηση AES-128 bit |
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Συχνότητα εργασίας | 200-860MHz |
| Ευαισθησία | το -106dBm@4MHz |
| Διάστημα φρουράς | 1/4, 1/8, 1/16, 1/32 |
| Λήψη της ευαισθησίας | -106 dBm |
|---|---|
| Διαμόρφωση | COFDM |
| Δείξτε μέγεθος οθόνης | 10.1 ίντσες |
| Με μπαταρία | 4 ώρες |
| Ελάχιστο εύρος ζώνης | 2-8MHz (προαιρετικά) |