| Συχνότητα | 70MHz~6GHz (1Hz ανά βήμα ρυθμιζόμενο) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 1.25/2.5/5/10/20/30/40MHz |
| Ισχύς εξόδου | -64 dBm~0 dBm |
| Αποδοχή ευαισθησίας | ≤-102dbm@5mhz |
| Μέγιστη απόδοση | 112Mbps |
| Συχνότητα | 1350-1450MHz (1Hz/βήμα ρυθμιζόμενο, ρυθμιζόμενη συχνότητα) |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 1.25/2.5/5/10/20MHz |
| Δύναμη εξόδου | 2x1W |
| Αποδοχή ευαισθησίας | -103dBm@5MHz |
| Μέγιστη απόδοση | 48Mbps |
| Είσοδος Vido | HDMI/SDI/AHD/CVBS |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080P/720P... |
| Συχνότητα | 300-2700 MHz |
| Λανθάνουσα κατάσταση | 60-100 ms |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz Ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-2700 MHz |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | break |
| τάση λειτουργίας | DC 7-24V |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Frequency | 2.412~2.482GHz |
|---|---|
| Data Rate | Up to 96Mbps |
| Modulation | BPSK/QPSK/16-QAM/64-QAM |
| Output Power | 30dBm |
| Working Voltage | 7V-48V DC, 15V-48V POE |
| Frequency | 5.180~5.825GHz |
|---|---|
| Power Output | 30dBm (MIMO 2x2) |
| RF Bandwidth | 5M/10M/20M/40MHz |
| Modulation | BPSK/QPSK/16-QAM/64-QAM |
| Encryption | AES |
| Μοντάρωση | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-860 MHz |
| Κωδικοποιητής βίντεο | Χ.264 |
| Ποσοστό δεδομένων | 3-32 Mbps |
| Αισθησία | -106dBm@4MHz |
| Συχνότητα | 1400MHz-1460MHz (Ή προσαρμόστε) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 2M/5M/10M/20M/40MHz |
| Δύναμη εξόδου | 36dBm |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | Μέγιστο -97dBm |
| Μέγιστη απόδοση | 80Mbps@40MHz |
| Συχνότητα | 1412MHz~1462MHz (350MHz-1800MHz προσαρμόσιμα) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 2.5M/5M/10M/20M/40MHz |
| Δύναμη εξόδου | 27dBm |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | Μέγιστο -96dBm@20MHz 6Mbps |
| Μέγιστη απόδοση | 90Mbps@40MHz |
| Συχνότητα | 1400MHz-1460MHz (Ή προσαρμόστε) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 2M/5M/10M/20M/40MHz |
| ΙΣΧΥΣ ΕΞΟΔΟΥ | 36dBm |
| Λήψη ευαισθησίας | Μέγιστο -97dBm |
| Μέγιστη απόδοση | 82 Mbps |