| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Ευαισθησία | το -106dBm@4MHz |
| Τηλεοπτική συμπίεση | H.264 |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Τηλεοπτική αποθήκευση | TF-κάρτα (FAT32) |
| Διαμόρφωση | Bpsk/qpsk/16-qam/64-QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 1400-1480MHz & 5180~5825MHz |
| Εύρος ζώνης RF | 5M/10M/20M/40MHz |
| Κώδικας IP | IP67 |
| Κρυπτογράφηση | AES (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Δραστηριακή τάση | Συνεχή 12V / εναλλακτική 110-240V |
|---|---|
| Άντενα | Διπλή κεραία τύπου N |
| Λανθάνουσα κατάσταση συνδέσεων | 60-100 ms |
| Αποτύπωση βίντεο | HDMI/CVBS ή SDI |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Διαμονή | Σύνθεση αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος | 1-RU |
| Τηλεοπτική παραγωγή | HDMI/CVBS ή SDI (προαιρετικό) |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Συμπίεση βίντεο | H.264 |
| Δραστηριακή τάση | AC 220V. DC 12V |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 2-8MHz διευθετήσιμος |
| Τύπος διαμόρφωσης | COFDM |
| Συχνότητα | 300-860MHz |
| μέγεθος | 1U |
| Κλιμάκωση | 60-100 ms |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | 300-860MHz |
| Τηλεοπτική παραγωγή | HDMI/CVBS ή SDI (προαιρετικό) |
| θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ̊70°C |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καφετί χαρτοκιβώτιο |
| Συχνότητα | 300-2700 MHz |
|---|---|
| Διαμόρφωση | Ειδικότερα, η Επιτροπή θα πρέπει να εξετάσει αν η Επιτροπή έχει λάβει μέτρα για την αντιμετώπιση των |
| Διαμονή | Τραχύ κράμα αργιλίου |
| Άντενα | Δύο κεραίες υποδοχής ποικιλομορφίας |
| Συμπίεση βίντεο | H.264 |
| Μοντάρωση | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| Συχνότητα | 200-860 MHz |
| Λανθάνουσα κατάσταση συνδέσεων | 60-100 ms |
| Ποσοστό δεδομένων | 3-32 Mbps |
| Μοντάρωση | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Αποδοχή Ευαισθησίας | -106dBm@2MHz |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Συχνότητα | 200-860 MHz |
| Υλικό περίπτωσης | ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή προσαρμόζει |
| Προστασία εισόδου | IP65 |
| Διαμόρφωση | COFDM |
| Τηλεοπτική παραγωγή | HDMI/CVBS |