| Output Power | 4W MIMO |
|---|---|
| Video Input | HDMI / IP |
| Antenna Interface | 2x SMA F |
| Working Voltage | DC 12-24V |
| Link Delay | 10ms |
| Στέγαση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συχνότητα | 806-825MHz/1403-1444MHz/2408-2480MHz |
| Ισχύς εξόδου | 25dBm |
| Κρυπτογράφηση | AES128 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Καθυστέρηση συνδέσμου | 10 ms |
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Διαμόρφωση | COFDM 2K |
| Σειρά μετάδοσης | 11.5KM ΧΩΡΙΣ ΆΜΕΣΗ ΟΡΑΤΌΤΗΤΑ |
| Λανθάνουσα κατάσταση | 60-100ms |
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-2700MHz |
| Εύρος ζώνης | 2/4/6/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Ποσοστό στοιχείων | 3-32Mbps |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | HD-SDI & CVBS |
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 2/4/6/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Συχνότητα | 200-2700MHz |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Διαστάσεις | 70x45mm |
| Συχνότητα | 200-2700MHz |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 2/4/6/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Ποσοστό στοιχείων | 3-32Mbps |
| Διαστάσεις | 70x45mm |
| Συχνότητα εργασίας | 300-2700MHz επιλέξιμος |
|---|---|
| Τηλεοπτική εισαγωγή | HDMI/CVBS |
| Σειρά μετάδοσης | 11.5KM ΧΩΡΙΣ ΆΜΕΣΗ ΟΡΑΤΌΤΗΤΑ |
| Τηλεοπτική συμπίεση | H.264 |
| Τάση εργασίας | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Μοντάρωση | DSSS/CCK/BPSK/QPSK/16-QAM/64-QAM |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Ποσοστό δεδομένων | Έως 82 Mbps |
| Δύναμη εξόδου | 36dBm (4W) |
| Πληροφοριακή καθυστέρηση | 50ms |
| Κατοικία | Μαύρος (προεπιλογή) |
|---|---|
| Τηλεοπτική εισαγωγή | HDMI/IP |
| Λανθάνουσα κατάσταση συνδέσεων | 10ms |
| Τύπος διαμόρφωσης | DSSS/CCK BPSK/QPSK OFDM/BPSK/QPSK/16-QAM/64-QAM |
| Τμηματικά στοιχεία | TTL |
| Διαμόρφωση | CODFM 2K |
|---|---|
| Συχνότητα | 300MHz-2.7GHz επιλέξιμος |
| Δύναμη παραγωγής | 30dBm (33dBm προαιρετικό) |
| Εύρος ζώνης RF | 2-8MHz |
| Κωδικοποίηση | H.264/H.265 |