| Κρυπτογράφηση | AES διακοσοπενηνταεξάμπιτο |
|---|---|
| ρεύμα λειτουργίας | 1,55Α |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εργασιακή τάση | DC12V |
| Μοντάρωση | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| σταθερότητα δύναμης | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 2/3/4/5/6/7/8MHz (προσαρμόσιμο) |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εισαγωγή βίντεο | HDMI: Υποστήριξη 1080P,1080i,720P,720i |
| Εργασιακή τάση | DC12V |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δείγματα | Διαθέσιμο |
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Σύστημα | PAL/NTSC |
| Συχνότητα | 300MHz-2.7Ghz ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Διάστημα φύλαξης | 1/4, 1/8,1/16,1/32 |
| Οθόνη LCD | 10.1 ίντσες |
| Κλιμάκωση | 150ms |
| Λήψη της ευαισθησίας | -106 dBm |
| σταθερότητα δύναμης | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 1.25/ 2.5/ 6/ 7/ 8MHz (προαιρετικό) |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εισαγωγή βίντεο | HDMI: Υποστήριξη 1080P,1080i,720P,720i |
| Εργασιακή τάση | DC12V |
| Τύπος | Ασύρματη συσκευή αποστολής σημάτων |
|---|---|
| Τύπος διαμόρφωσης | QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Συχνότητα εργασίας | 300-2700MHz προαιρετικός |
| Εύρος ζώνης RF | 2-8MHz διευθετήσιμος |
| Μέθοδος κρυπτογράφησης | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Διάταξη MESH | 350MHz-4GHz Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διάταξη LTE | Προσαρμόσιμη |
| Διάδρομος ραδιοσυχνοτήτων | 2Τ2R |
| Δύναμη εξόδου | 40dBm για MESH & 40dBm για LTE |
| Κρυπτογράφηση | AES |
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Πεδίο | 1-3 χιλιόμετρα |
| Εύρος ζώνης RF | 2-8MHz |
| Δύναμη εξόδου | 33dBm ((Βίντεο ρεύμα) / 37dBm ((Πληροφορίες ρεύμα) |
| Μοντάρωση | Επικαιροποίηση |
| Συχνότητα | 300MHz-2.7GHz |
|---|---|
| Μοντάρωση | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Πεδίο μεταφοράς | 11.5km ΧΩΡΙΣ ΆΜΕΣΗ ΟΡΑΤΌΤΗΤΑ |
| Δύναμη εξόδου | 30dBm (1W) |
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Μοντάρωση | DSSS/CCK/BPSK/QPSK/16-QAM/64-QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 1400MHz-1480MHz (ή προσαρμόστε) |
| Εύρος ζώνης RF | 5M/10M/20MHz/40MHz |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Ποσοστό δεδομένων | Έως 82 Mbps |