| Συχνότητα | 300MHz-2.7GHz Προσαρμόσιμες |
|---|---|
| Διαμόρφωση | COFDM |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Εισαγωγή βίντεο | HDMI/AV |
| Λανθάνουσα κατάσταση συστημάτων | 60-100 ms |
| Μοντάρωση | COFDM |
|---|---|
| Συχνότητα | 300-2700MHz Επιλογή |
| Κωδικοποίηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Κλιμάκωση | 60-100 ms |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | HDMI / AV |
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Τραχύ κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Συχνότητα | 300-2700MHz Επιλογή |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 12V |
| Ψύξη | 2x ανεμιστήρες |
| Μοντάρωση | Ειδικότερα, η Επιτροπή θα πρέπει να εξετάσει αν η Επιτροπή έχει λάβει μέτρα για την αντιμετώπιση των |
| Μοντάρωση | Επικαιροποίηση |
|---|---|
| Συχνότητα | 300-2700 MHz (προσαρμόσιμα) |
| Διάφραση ζώνης | 2-8MHz προαιρετικά |
| Κλιμάκωση | 60-100 ms |
| Βάρος | 105 γραμμάρια |
| Μοντάρωση | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Λανθάνουσα κατάσταση συστημάτων | ≤200mS |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 18-32V |
| Συχνότητα | 200-2700MHz Επιλέξιμα |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| Ποσοστό δεδομένων | 3-32 Mbps |
| Εργασιακή τάση | Συνεχή 12V |
| Εισαγωγή βίντεο | HDMI & CVBS (NTSC/PAL) |
| Μοντάρωση | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz Ρυθμιζόμενο |
| Εισαγωγή βίντεο | 8x AHD 1080p |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Συμπίεση βίντεο | Χ.264 |
| Μοντάρωση | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Δύναμη εξόδου | 2W/37dBm/40dBm |
| Κλιμάκωση | < 200 ms (μέσος όρος) |
| Συχνότητα εργασίας | 300-2700MHz Επιλογή |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Συμπίεση βίντεο | Χ.264 |
| Έξοδος βίντεο | HDMI/CVBS ή SDI |
| Dimesions | 1U |
| Διάσταση | 1U πρότυπο |
|---|---|
| Έξοδος βίντεο | HDMI/CVBS ή SDI (προαιρετικό) |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | -106 dBm |
| Μοντάρωση | Επικαιροποίηση |