| Μοντάρωση | Επικαιροποίηση |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Ελάχιστο εύρος ζώνης | 2-8MHz (προαιρετικό) |
| Απόσταση | 5-20 χιλιόμετρα |
| Συμπίεση βίντεο | Χ.264 |
| Μοντάρωση | Ειδικότερα, η Επιτροπή θα πρέπει να εξετάσει αν η Επιτροπή έχει λάβει μέτρα για την αντιμετώπιση των |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Λανθάνουσα κατάσταση συστημάτων | 60-100 ms |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| Εισαγωγή βίντεο | HDMI / CVBS (NTSC/PAL) |
| Διαμόρφωση | QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| CVBS | NTSC/PAL |
| Δύναμη παραγωγής | 33dBm (2W) |
| Τηλεοπτική συμπίεση | H.264 |
| Συχνότητα | 300-2700MHz επιλέξιμος |
| Διαμόρφωση | COFDM |
|---|---|
| Συχνότητα | 300-2700MHz επιλέξιμος |
| Παραγωγή δύναμης | 33dBm (2W) |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8MHz διευθετήσιμος |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Μοντάρωση | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
| Εξόρυξη ισχύος | 33dBm (2W) |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| στοιχεία | RS485 |
| Τάση λειτουργίας | DC12V |
|---|---|
| ρεύμα λειτουργίας | ≤1,2A ((@12V) |
| Διασύνδεση ραδιοφωνίας | Κεφαλή SMA F |
| Συχνότητα | 300-860MHz Επιλέξιμα |
| Πεδίο μεταφοράς | 1KM (NLOS) / 10-20KM (LOS) |
| Συχνότητα εργασίας | 300-2700 MHz |
|---|---|
| Εξόρυξη ισχύος | 30dBm |
| Εισαγωγή βίντεο | break |
| Λανθάνουσα κατάσταση συστημάτων | 60-100 ms |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Πεδίο μεταφοράς | 1 χλμ. (NLOS) ~ 0 χλμ. (LOS) |
|---|---|
| Κλιμάκωση | 150 ms |
| Δύναμη μεταφοράς | 30 dBm (προσαρμόσιμο) |
| Συμπίεση βίντεο | Χ.264 |
| Μοντάρωση | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Συχνότητα | 200-2700MHz |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | 2/4/6/8MHz (διευθετήσιμος) |
| Διαμόρφωση | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Μέχρι 5 ώρες |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Συχνότητα | 300MHz-2.7Ghz ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES 256 |
| Μετάδοση | HD |
| Μέθοδος ελέγχου παραμέτρων | Χρησιμοποιώντας ψηφιακό πίνακα ελέγχου LED |
| Εύρος ζώνης RF | 2MHz~8MHz (προαιρετικό) βήμα 1KHz |