| Διαμόρφωση | COFDM |
|---|---|
| Συχνότητα | 300-2700MHz προαιρετικός |
| Δύναμη | 2W/37dBm |
| Τάση | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Αντοχή μπαταριών | 3-5 ώρες |
| Διαμονή | Άλλες χημικές ενώσεις |
|---|---|
| Συχνότητα | 300-2700MHz Επιλογή |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz Ρυθμιζόμενο |
| Εισαγωγή βίντεο | break |
| Δύναμη εξόδου | 30dBm (1W) |
| Μοντάρωση | Επικαιροποίηση |
|---|---|
| Συχνότητα | 300-2700MHz Επιλογή |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz Ρυθμιζόμενο |
| Δύναμη εξόδου | 30dBm (1W) |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Μοντάρωση | Επικαιροποίηση |
| Δύναμη εξόδου | 33dBm (2W) |
| Κόντεκ | Χ.264 |
| FEC | 1/2, 2/3, 3/4, 7/8 |
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Διάφραση ζώνης | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| Μοντάρωση | Ειδικότερα, η Επιτροπή θα πρέπει να εξετάσει αν η Επιτροπή έχει λάβει μέτρα για την αντιμετώπιση των |
| Πεδίο μετάδοσης | 2km (NLOS) ~ 20km (LOS) |
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Πεδίο μετάδοσης | 1.5km ((NLOS) -20km ((LOS) |
| Δύναμη εξόδου | 30dBm (1W) |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8 MHz Ρυθμιζόμενο |
| Εισαγωγή βίντεο | break |
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Μοντάρωση | Ειδικότερα, η Επιτροπή θα πρέπει να εξετάσει αν η Επιτροπή έχει λάβει μέτρα για την αντιμετώπιση των |
| Αποδοχή Ευαισθησίας | -106dBm@2MHz |
| Εργασιακή τάση | Συνεχή 6V~20V |
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 2/4/6/8 MHz (ρυθμιζόμενο) |
| Ποσοστό δεδομένων | 3-32 Mbps |
| Κλιμάκωση | 60-100 ms |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Αστερισμός | QPSK, 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| ρεύμα λειτουργίας | ≤1,2A (@12V) |
| Απόσταση μετάδοσης | 20 χιλιόμετρα. |
| Ανάλυση βίντεο | 1080p 1080i 720p 720i |
| Κόντεκ | Χ.264 |
| Ποσοστό μεταφοράς | 2/4/6/8Mbps (προαιρετικό) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C - +70°C |
| Κόντεκ | Χ.264 |
| Αστερισμός | QPSK, 16QAM, 64QAM |
| Δύναμη | < 14,5 W |