Ασύρματη UAV δεκτών COFDM συμβατή τηλεοπτική συσκευή αποστολής σημάτων, διεπαφή HDMI
Ο δέκτης C200 COFDM είναι μικρό μέγεθος που σχεδιάζεται και ελαφρύ. Είναι επαγγελματική δέκτης ποικιλομορφίας και υποστήριξη HDMI και διεπαφή CVBS.
Ο δέκτης COFDM διαβιβάζει υψηλό - ποιοτικό SD/HD βίντεο στον πραγματικό χρόνο υπό τους κινητούς και ΧΩΡΊΣ ΆΜΕΣΗ ΟΡΑΤΌΤΗΤΑ όρους υψηλής ταχύτητας, ιδιαίτερα κατάλληλους για τη χρήση στα σύνθετα περιβάλλοντα
Τεχνικές παράμετροι:
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Τύπος διαμόρφωσης | COFDM |
| Συχνότητα παραγωγής | 46-860MHz ανά 0.5MHz διευθετήσιμο |
| Εύρος ζώνης εργασίας | 1.25/2.5/6/7/8MHz διευθετήσιμος |
| Λάβετε την ευαισθησία | -106dBm |
| Τηλεοπτική παραγωγή | Διεπαφή CVBS |
| Διεπαφή HDMI | |
| Ακουστική παραγωγή | BNC, αναλογική στερεοφωνική παραγωγή |
| Τηλεοπτική συμπίεση | Mpeg-2 το /H.264 |
| Διεπαφή RF | TNC, δύο καναλιών υποδοχή ποικιλομορφίας υψηλής επίδοσης |
| Κρυπτογράφηση | Aes-128 κρυπτογράφηση μπιτ |
| Έλεγχος παραμέτρου | Πίνακας ελέγχου των διευθετήσιμων ψηφιακών οδηγήσεων, RS232 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | DC12V |
| Εργασιακό περιβάλλον | -10~70℃ |
| Διάσταση ορίου | 179*128*29 (χιλ.) |
Συμβατό σύστημα με UAV linkAV-C654 τη συσκευή αποστολής σημάτων κηφήνων COFDM:
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων:
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Τύπος διαμόρφωσης | COFDM QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Συχνότητα εργασίας | 300-900MHz (ανά 0.1M διευθετήσιμα) |
| Κέρδος κεραιών | 2.15dBi |
| Δύναμη μετάδοσης | 30dBm (διευθετήσιμος) |
| Εύρος ζώνης RF | 1.25/2.5/6/7/8MHz (προαιρετικός) |
| FEC (μπροστινή διόρθωση λάθους) | 1/2 2/3 3/4 7/8 |
| Διάστημα φρουράς | 1/4,1/8,1/16,1/32 |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | HDMI (1080P, 1080i, 720P, 720i) |
| Τηλεοπτική συμπίεση | H.264 |
| Μέθοδος ελέγχου παραμέτρου | Πίνακας ελέγχου των διευθετήσιμων ψηφιακών οδηγήσεων, κεφάλι αεροπορίας 4 πυρήνων |
| Διεπαφή RF | Κεφάλι SMA Φ |
| Μέθοδος κρυπτογράφησης | 128 - κομμάτι AES (μπορεί να θέσει τον κωδικό πρόσβασης του χρήστη) |
| Τάση εργασίας | DC12V |
| Λειτουργώντας ρεύμα | Ανώτατο 1.55A (@12V) |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10~70℃ |
| Διαστάσεις | 102*60*21.5 (χιλ.) (κεραία συμπεριλαμβανόμενη) |
| Βάρος | 150g (κεραία συμπεριλαμβανόμενη) |
| Απόσταση μετάδοσης | 100meter υψηλός, απόσταση 57km |
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές