Μικρός δέκτης COFDM συμβατός με τηλεοπτικό πομπό UAV
Ο δέκτης COFDM είναι μικρού μεγέθους και ελαφρού βάρους. Είναι επαγγελματικός δέκτης ποικιλομορφίας και υποστηρίζει διεπαφή HDMI και CVBS.
Ο δέκτης COFDM διατηρεί την πραγματική μετάδοση υψηλής ποιότητας εικόνας SD σε συνθήκες κινητής τηλεφωνίας υψηλής ταχύτητας και NLOS, ιδιαίτερα κατάλληλος για χρήση σε περίπλοκο περιβάλλον.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Άρθρο | Περιγραφή |
| Τύπος διαμόρφωσης | Επικαιροποίηση |
| Συχνότητα εξόδου | 300-900MHz· ρυθμιζόμενο ανά 0,5MHz |
| Δραστηριώδες εύρος ζώνης | 1.25/2.5/6/7/8MHz ρυθμιζόμενο |
| Πάρτε ευαισθησία | -106 dBm |
| Αποτύπωση βίντεο | CVBS διεπαφή, SD Αναλογική έξοδος βίντεο |
| Διασύνδεση HDMI, HD ψηφιακή έξοδος βίντεο | |
| Έξοδος ήχου | BNC, αναλογική στερεοφωνική έξοδος |
| Συμπίεση βίντεο | MPEG-2 / H.264 |
| Διασύνδεση ραδιοφωνίας | TNC, υψηλής απόδοσης διπλή αλληλεπίδραση ποικιλομορφίας |
| Κρυπτογράφηση | Κρυπτογράφηση AES-128 bit |
| Έλεγχος παραμέτρων | Ρυθμίσιμος ψηφιακός πίνακας ελέγχου LED, RS232 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC12V |
| Περιβάλλον εργασίας | -10~70°C |
| Περιοριστική διάσταση | 179*128*29 ((mm) |
Συμβατός αναμεταδότης COFDM για μη επανδρωμένο μη επανδρωμένο αεροσκάφος:
Χαρακτηριστικά του προϊόντος:
| Άρθρο | Περιγραφή |
| Τύπος διαμόρφωσης | Το COFDM QPSK ((4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Συχνότητα εργασίας | 300-900MHz; ((ανά 1M ρυθμιζόμενο) |
| Κέρδος κεραίας | 2.15dBi |
| Δύναμη μεταφοράς | 30dBm (προσαρμόσιμο) |
| Ραδιοσυχνοποιητικό εύρος ζώνης | 1.25/2.5/6/7/8MHz (προαιρετικό) |
| FEC ((προηγούμενη διόρθωση σφάλματος) | 1/2 2/3 3/4 7/8 |
| Διαστήματα παρακολούθησης | 1/4, 1/8,1/16,1/32 |
| Εισαγωγή βίντεο | Ηλεκτρονικό σήμα (HDMI) |
| Συμπίεση βίντεο | Χ.264 |
| Μέθοδος ελέγχου παραμέτρων | Ρυθμίσιμος ψηφιακός πίνακας ελέγχου LED, κεφαλή αεροπορίας 4 πυρήνων |
| Διασύνδεση ραδιοφωνίας | Κεφαλή SMA F |
| Μέθοδος κρυπτογράφησης | 128-bit AES (μπορεί να ορίσει τον κωδικό πρόσβασης του χρήστη) |
| Εργασιακή τάση | DC12V |
| ρεύμα λειτουργίας | Μέγιστο 1,55A ((@12V) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~70°C |
| Μέγεθος | 102*60*21.5 (mm) (η κεραία δεν περιλαμβάνεται) |
| Βάρος | 150g ((η κεραία δεν περιλαμβάνεται) |
| Απόσταση μετάδοσης | 100 μέτρα ύψος, 5-7χλμ. απόσταση. |
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές