Το MANET3802 είναι ένα σύστημα κάμερας IP all-in-one που ενσωματώνει κάμερα HD, μονάδα pan-tilt υψηλής ακρίβειας, κωδικοποίηση βίντεο, ασύρματη μετάδοση, τοπική αποθήκευση και μονάδες τοποθέτησης. Σχεδιασμένο για προσωρινή ανάπτυξη έκτακτης ανάγκης και εφαρμογές κινητής επιτήρησης, αυτό το σύστημα προσφέρει ολοκληρωμένη λειτουργικότητα, φορητότητα και δυνατότητα ταχείας ανάπτυξης.
Κάντε κλικ εδώ για να παρακολουθήσετε το βίντεο οδηγού εγκατάστασης.
| Αισθητήρας εικόνας | 1/2.8" COMS (2M pixel) |
| Ανάλυση | 1080p@30Hz |
| Ελάχιστος φωτισμός | Υπέρυθρες ενεργοποιημένες, 0 Lux |
| Φακός | F=3.6mm, 10x Zoom |
| IR Cut | Αυτόματη εναλλαγή μεταξύ ασπρόμαυρου και χρώματος |
| Οριζόντιο εύρος | 360° συνεχής περιστροφή |
| Οριζόντια ταχύτητα | Οριζόντια ταχύτητα κλειδώματος: 0.1° - 220°/s, η ταχύτητα μπορεί να ρυθμιστεί Οριζόντια προκαθορισμένη ταχύτητα: 300°/s |
| Κάθετο εύρος | 0° - 90° (180° αυτόματη αναστροφή) |
| Κάθετη ταχύτητα | Κάθετη ταχύτητα κλειδώματος: 0.1° - 90°/s, η ταχύτητα μπορεί να ρυθμιστεί κάθετη προκαθορισμένη ταχύτητα: 120°/s |
| Όριο ταχύτητας τηλεφακού | Υποστήριξη |
| Συχνότητα | 1400-1460MHz |
| Εύρος ζώνης RF | 5M/10M/20M (ρυθμιζόμενο) |
| Κανάλια RF | 2T2R |
| Ισχύς εξόδου | 36dBm (4W) |
| Τύπος διαμόρφωσης | BPSK/QPSK/16-QAM/64-QAM |
| Χωρητικότητα δικτύου Mesh | Έως 9 άλματα 64 κόμβοι |
| Ευαισθησία | -97dBm@5MHz Max |
| Ρυθμός δεδομένων | Έως 82Mbps |
| WIFI | 2.4GHz |
| Κρυπτογράφηση | AES |
| Διαστάσεις | 418.5*279.5*570mm |
| Βάρος | 19.90kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ +65°C |
| Βαθμός IP | IP66 |
| Τάση λειτουργίας | DC 12V |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 60Ah |
Το σύστημα υποστηρίζει πολλαπλές διαμορφώσεις δικτύου, συμπεριλαμβανομένων τοπολογιών αστεριού, mesh και τυχαίων για μέγιστη ευελιξία σε διάφορα σενάρια ανάπτυξης.
Ένα σύστημα MANET επιτρέπει σε κινητές συσκευές να μεταδίδουν φωνή, δεδομένα και βίντεο μεταξύ αυθαίρετων ζευγών συσκευών χρησιμοποιώντας άλλες ως ρελέ, εξαλείφοντας την ανάγκη για υποδομή.
Τα ραδιόφωνα μπορούν να συμμετέχουν ή να αποχωρούν από το δίκτυο ανά πάσα στιγμή, με συνεχή προσαρμογή τοπολογίας. Αυτή η αποκεντρωμένη αρχιτεκτονική διασφαλίζει ότι οι επικοινωνίες παραμένουν ακόμη και όταν χάνονται κόμβοι.
Κάθε ραδιόφωνο διαμορφώνει βέλτιστα τις παραμέτρους μετάδοσης για μεγιστοποίηση του ρυθμού δεδομένων και της ανθεκτικότητας του συνδέσμου, προσαρμοζόμενο σε μεταβαλλόμενες αποστάσεις μεταξύ των κόμβων.
Ο δυναμικός προσδιορισμός διαδρομής λαμβάνει υπόψη την κυκλοφορία του δικτύου και τη χωρητικότητα του συνδέσμου, υποστηρίζοντας τη λειτουργικότητα αυτο-σχηματισμού και την ανθεκτικότητα στην απώλεια ρελέ.
Ολόκληρο το δίκτυο MANET εμφανίζεται ως ένας ενιαίος διακόπτης δικτύωσης Layer 2, επιτρέποντας στις τυπικές συσκευές IP να επικοινωνούν απρόσκοπτα χωρίς επαναδιαμόρφωση.
Η προηγμένη υποστήριξη πολλαπλής εκπομπής περιορίζει τη μετάδοση μόνο σε συσκευές που απαιτούν συγκεκριμένες ροές, αποτρέποντας την περιττή συμφόρηση του δικτύου.
Υποστηρίζει πολλαπλά κανάλια RF και ζώνες συχνοτήτων διατηρώντας παράλληλα τη λειτουργικότητα plug-and-play, ιδανικό για πολύπλοκα επιχειρησιακά σενάρια.
Ιδρύθηκε το 2005, η LinkAV ειδικεύεται στο σχεδιασμό και την κατασκευή συστημάτων ασύρματης μετάδοσης βίντεο/δεδομένων για κινητά, συμπεριλαμβανομένων των σειρών COFDM, IP MESH και 4G-LTE. Με μια ομάδα επαγγελματιών μηχανικών, παρέχουμε προσαρμοσμένες υπηρεσίες OEM για διάφορες εφαρμογές, όπως η επιβολή του νόμου, τα μη επανδρωμένα συστήματα και οι βιομηχανικές λειτουργίες.
Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής που ειδικεύεται σε συστήματα ασύρματης μετάδοσης.
Θα λάβετε ανταγωνιστικές τιμές, κορυφαία ποιότητα, εξαιρετική εξυπηρέτηση και μεγάλη εγγύηση.
Οι υπηρεσίες OEM & ODM είναι διαθέσιμες.
Προσφέρουμε εγγύηση ενός έτους και δια βίου συντήρηση.
Δεχόμαστε τραπεζική μεταφορά, PayPal ή πληρωμή με μετρητά.
Ουδέτερη συσκευασία καφέ χαρτοκιβωτίου με αποστολή μέσω DHL, FedEx, UPS, TNT ή αεροπορικώς/θαλασσίως.
1-3 εβδομάδες για κανονικά μοντέλα και 3-5 εβδομάδες για προσαρμοσμένα μοντέλα.
Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων και μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Δεν υπάρχει όριο - 1 τεμάχιο είναι αποδεκτό.
Ναι, παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές