| Enryption | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8MHz διευθετήσιμος |
| Ποσοστό στοιχείων | 3-32Mbps |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | SDI/CVBS |
| Συχνότητα | 200-2700MHz εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Εύρος ζώνης RF | 2/4/6/8MHz διευθετήσιμος |
| Ποσοστό στοιχείων | 3-32Mbps |
| Κρυπτογράφηση | AES256 (καθορισμένος από το χρήστη κωδικός πρόσβασης) |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | SDI/CVBS |
| Διαμόρφωση | COFDM QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | 200-860MHz επιλέξιμος |
| Δύναμη μετάδοσης | 30dBm (διευθετήσιμος) |
| Σειρά μετάδοσης | 12KM ΧΩΡΙΣ ΆΜΕΣΗ ΟΡΑΤΌΤΗΤΑ |
| Λανθάνουσα κατάσταση | 60-100ms |
| Διαμόρφωση | Bpsk/qpsk/16-qam/64-QAM |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | 1400-1480MHz (350MHz-4GHz εξατομικεύσιμο) |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Ικανότητα δικτύωσης | Τουλάχιστον 9 λυκίσκοι και 50 κόμβοι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καφετί χαρτοκιβώτιο |
| Διαμόρφωση | Bpsk/qpsk/16-qam/64-QAM |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | 1400MHz-1480MHz (350MHz-4GHz εξατομικεύσιμο) |
| Κρυπτογράφηση | AES256 |
| Ικανότητα δικτύωσης | 9 λυκίσκοι και 50 κόμβοι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καφετί χαρτοκιβώτιο |
| Διαβιβάστε τη σειρά | 30 χλμ. |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES 128-bit |
| Μοντάρωση | OFDM |
| Διάδρομος ραδιοσυχνοτήτων | 1T2R |
| Εισαγωγή βίντεο | IPCam |
| Διάφραση ζώνης | 2/5/10/20/40 MHz |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP54 |
| Πακέτο | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Κρυπτογράφηση | AES 128/256-bit |
| Διάδρομος ραδιοσυχνοτήτων | 2Τ2R |
| Κλιμάκωση | 10 ms |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES128 |
| ρεύμα λειτουργίας | ≤ 0,5A |
| Εύρος ζώνης RF | 1.4MHz/ 3MHz/ 5MHz/ 10MHz/ 20MHz |
| Βάρος | 124g |
| Υλικό | ABS/Aluminum κράμα |
|---|---|
| Συχνότητα | 200-800MHz εξατομικεύσιμος |
| Σειρά μετάδοσης | 12KM ΧΩΡΙΣ ΆΜΕΣΗ ΟΡΑΤΌΤΗΤΑ |
| Τηλεοπτικό εύρος ζώνης | 2-8MHz διευθετήσιμος |
| Εύρος ζώνης στοιχείων | 9600bps |
| Μοντάρωση | QPSK ((4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Κρυπτογράφηση | AES256 (κωδικός πρόσβασης που ορίζεται από το χρήστη) |
| Πεδίο μετάδοσης | 10-20 χλμ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καφετί χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης | διαπραγματεύσιμος |